Forum Güneş
Nasıl bi duygu :P 2prs8e0
- VEYA -
Nasıl bi duygu :P Imrof9
Forum Güneş
Nasıl bi duygu :P 2prs8e0
- VEYA -
Nasıl bi duygu :P Imrof9
Forum Güneş
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Güneş

Forum Güneş....!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Nasıl bi duygu :P

5 posters
YazarMesaj
MoNera*
Üye
MoNera*

Nasıl bi duygu :P Empty
MesajKonu: Nasıl bi duygu :P   Nasıl bi duygu :P Icon_minitimePtsi Ara. 21, 2009 11:44 pm

Liseye başlamak bitirmek veya hala kurtulamamak nasıl bir duygu Very Happy

Şahsen ben bitirdim ama artık okumuyorum.Kötü bi duygu Sad Size şimdi sıkıcı geliyor bu çalışmalar falan ama gerçekten çalışmazsanız sonra benim gibi pişman olursunuz Sad Gerçektende başarmak istiyorsanız çalışın.

Ama sakın bana kızmayın Razz Özellikle Haylaz laf atar şimdi bana Very Happy

En son MoNera* tarafından Salı Ara. 22, 2009 1:27 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
PaSikA
Üye
PaSikA

MesajKonu: Geri: Nasıl bi duygu :P   Nasıl bi duygu :P Icon_minitimeSalı Ara. 22, 2009 12:11 am

Doğru söylemişsin canım bunda kötü bişey yok.Haylaz kendini kontrol etmesini öğrendi Very Happy

Bence lise yılları çok güzeldir ama geri dönülmüyor işte sende bende dönemeyiz değil mi Smile
Masum-Melek
Moderatör
Moderatör
Masum-Melek

MesajKonu: Geri: Nasıl bi duygu :P   Nasıl bi duygu :P Icon_minitimeSalı Ara. 22, 2009 12:39 am

Lise yılları her zaman güzel olmayabilir Very Happy
Dj_Haylaz87
Üye
Dj_Haylaz87

MesajKonu: Geri: Nasıl bi duygu :P   Nasıl bi duygu :P Icon_minitimeSalı Ara. 22, 2009 1:07 am

Adım çıkmış ya tamm artık heryerde Haylaz Very Happy Ne istiyonuz benden ya bırakın beni Sad

Yanlız Meltem söyliyim çok fazla büyüklük yapmışsın..
Büyülü_Piramit
Üye
Büyülü_Piramit

MesajKonu: Geri: Nasıl bi duygu :P   Nasıl bi duygu :P Icon_minitimeSalı Ara. 22, 2009 1:09 am

İşte yine Haylaz xD

Nasıl bi duygu :P
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Üsttekinin avatarı nasıl?
» Üsttekinin imzası nasıl?