Forum Güneş
Kavak Yelleri 76.Bölüm 2prs8e0
- VEYA -
Kavak Yelleri 76.Bölüm Imrof9
Forum Güneş
Kavak Yelleri 76.Bölüm 2prs8e0
- VEYA -
Kavak Yelleri 76.Bölüm Imrof9
Forum Güneş
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Güneş

Forum Güneş....!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kavak Yelleri 76.Bölüm

5 posters
YazarMesaj
Masum-Melek
Moderatör
Moderatör
Masum-Melek

Kavak Yelleri 76.Bölüm Empty
MesajKonu: Kavak Yelleri 76.Bölüm   Kavak Yelleri 76.Bölüm Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 11:16 pm

Kavak yellerini izleyen var mı?

Kavak Yelleri 76. Bölüm
Başrollerinde; Pelin Karahan, İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç ve Aslı Enver'in oynadıkları dizi müzikleri ise pinhani tarafından seslendirilen sevilen dizisi “Kavak Yelleri”nin 76. Bölümünde Burak ve Mine hakkındaki gerçeklerin ortaya çıkmasının ardından, Mine’yi içinde bulunduğu durumdan kurtarmak için herkes kolları sıvıyor.

Burak’la birbirlerine giren Deniz’in yardımına Efe yetişir. Artık Burak’ın yeni bir düşmanı daha vardır. Nimet’le yaşadıkları, Aslı’nın yurttan kovulmasına neden olur. Ama, Aslı yurttan yalnız çıkmayacaktır. Durumu öğrenen Kamil küplere biner. Burak’ın Deniz’le kavgasını öğrenen Ayşe, Mine’yi Burak’ın yanından almak ister. Ama Mine buna yanaşmaz. Deniz’e şiddet göstermekten çekinmeyen Burak’ın, Mine’ye neler yapmış olabileceğini düşününce herkes çok tedirgin olur. Merve, Efe’ye yeni bir iş fırsatı sunar. Ancak babası Merve’yi hayal kırıklığına uğratır. Merve’nin haline üzülen Efe bilmeden onun tuzağına doğru çekilir. Aslı ve Su, Gönül’ün yardımıyla haklarını aramaya karar verirler. Yurda dönen Aslı’yı, Merve’nin çıkaracağı sorunlar beklemektedir. Burak ve Mine hakkında ortaya çıkan gerçekler, herkesin Mine için kolları sıvamasına neden olur. Ayşe’nin çabaları sonuç vermez. Ama Osman o kadar çabuk pes etmeyecektir. Dükkan sahibi Efe’ye kötü bir sürpriz yapar. Efe ve Deniz dükkanı kurtarmak için güçlerini birleştirirler. Merve, Aslı’yla girdiği iddiayı kazanmak için bütün kozlarını oynar. Burak olanlardan sonra yapılması gerekenin uzaklaşmak olduğuna karar verir

r0cq3r_qirl
Üye
r0cq3r_qirl

MesajKonu: Saolll   Kavak Yelleri 76.Bölüm Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 11:26 pm

PayLaşım için SaoL..!!
Masum-Melek
Moderatör
Moderatör
Masum-Melek

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri 76.Bölüm   Kavak Yelleri 76.Bölüm Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 11:31 pm

önemli deil:)
bir dahaki sefere diğer bölümleride paylaşırım Razz
r0cq3r_qirl
Üye
r0cq3r_qirl

MesajKonu: :)   Kavak Yelleri 76.Bölüm Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 11:37 pm

**..Süpersin..**
Masum-Melek
Moderatör
Moderatör
Masum-Melek

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri 76.Bölüm   Kavak Yelleri 76.Bölüm Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 11:38 pm

tşk ederim!
sen izliyo musun peki
r0cq3r_qirl
Üye
r0cq3r_qirl

MesajKonu: orTa   Kavak Yelleri 76.Bölüm Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 11:40 pm

Arada sıra yakaLarsam bakıyorum yani izLiyorum
Masum-Melek
Moderatör
Moderatör
Masum-Melek

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri 76.Bölüm   Kavak Yelleri 76.Bölüm Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 11:41 pm

aynı ben gibisin ebnde denk gelirsem izliyorum ama seviyorum!
gulcin.seker
Üye
gulcin.seker

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri 76.Bölüm   Kavak Yelleri 76.Bölüm Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 2:48 pm

bn kavak yellerini izliyorum ve çookk sefiyorumm...paylaşımın için saol..
Masum-Melek
Moderatör
Moderatör
Masum-Melek

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri 76.Bölüm   Kavak Yelleri 76.Bölüm Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 2:54 pm

önemli deil cnm:)
gulcin.seker
Üye
gulcin.seker

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri 76.Bölüm   Kavak Yelleri 76.Bölüm Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 3:27 pm

hlde dünkü bölüm süperdi bncee Smile
Goshley
Admin
Admin
Goshley

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri 76.Bölüm   Kavak Yelleri 76.Bölüm Icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 2:06 pm

onu izleyemedim ben:P
gulcin.seker
Üye
gulcin.seker

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri 76.Bölüm   Kavak Yelleri 76.Bölüm Icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 12:15 pm

bn izlemiştimmm
Masum-Melek
Moderatör
Moderatör
Masum-Melek

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri 76.Bölüm   Kavak Yelleri 76.Bölüm Icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 10:14 pm

bu konu uzamasın artık...kaç gün geçti
PaSikA
Üye
PaSikA

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri 76.Bölüm   Kavak Yelleri 76.Bölüm Icon_minitimeSalı Ara. 22, 2009 12:25 am

olsun ama güzeldi Very Happy
Masum-Melek
Moderatör
Moderatör
Masum-Melek

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri 76.Bölüm   Kavak Yelleri 76.Bölüm Icon_minitimeSalı Ara. 22, 2009 12:37 am

Olsunda konu çok eski canım Smile

Kavak Yelleri 76.Bölüm
1 sayfadaki 1 sayfası