Forum Güneş
Beykent Üniversitesi 2prs8e0
- VEYA -
Beykent Üniversitesi Imrof9
Forum Güneş
Beykent Üniversitesi 2prs8e0
- VEYA -
Beykent Üniversitesi Imrof9
Forum Güneş
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Güneş

Forum Güneş....!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Beykent Üniversitesi

3 posters
YazarMesaj
Goshley
Admin
Admin
Goshley

Beykent Üniversitesi Empty
MesajKonu: Beykent Üniversitesi   Beykent Üniversitesi Icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2009 6:28 pm

Beykent Üniversitesi BeykentAyazaga
Hepsi 1 'in çekildiği üniversite yani Beykent Üniversitesi; Smile
Adem Çelik-Beykent Eğitim Vakfı, 1996'da Adem Çelik tarafından kurulmuştur. Bu vakfa ait olan Beykent Üniversitesi 15 Temmuz 1997 tarih ve 23050 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan 09.07.1997 tarih ve 4282 sayılı kanunla kurulmuş, kamu tüzel kişiliğine sahip bir vakıf üniversitesidir.

1997-1998 akademik yılında Fen Edebiyat Fakültesi'ne bağlı Matematik-Bilgisayar bölümü; Güzel Sanatlar Fakültesi'ne bağlı Sinema ve Televizyon bölümü; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'ne bağlı İşletme bölümü; Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi'ne bağlı Mimarlık bölümüyle; Yabancı Diller Yüksekokulu'na bağlı Hazırlık Programı ile; 4 fakülte ve bu fakültelere bağlı 4 bölüm,Yabancı Diller Yüksekokulu'na bağlı Hazırlık programı ile eğitim öğretime başlamıştır.
gulcin.seker
Üye
gulcin.seker

MesajKonu: Geri: Beykent Üniversitesi   Beykent Üniversitesi Icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2009 7:20 pm

üniversitenin adını bilmiyordum çok tşkrler... cheers
Goshley
Admin
Admin
Goshley

MesajKonu: Geri: Beykent Üniversitesi   Beykent Üniversitesi Icon_minitimePerş. Nis. 09, 2009 12:54 pm

önemli değil:)
PaSikA
Üye
PaSikA

MesajKonu: Geri: Beykent Üniversitesi   Beykent Üniversitesi Icon_minitimePtsi Ara. 21, 2009 11:59 pm

Hepsi 1 bitmedi mi yaa Very Happy

Beykent Üniversitesi
1 sayfadaki 1 sayfası